Layout

Cpanel

Вихід із карантину: підготовка та адаптація

   Із закінченням карантину у кожного з нас почнеться період адаптації. Хтось доволі швидко повернеться до звичного життя, інші ж можуть стикатися з деякими труднощами адаптації: порушеннями сну, тривогою, перевтомою та ін.

Детальніше

Як підтримати дитину у період завершення навчального року: психологічна пам'ятка для педагогів та батьків

   За вікном – травень, період підведення підсумків навчального року, час, коли всі школярі традиційно пишуть контрольні роботи, державну підсумкову атестацію та готуються до ЗНО. І хоча ці заходи мають на меті лише перевірку отриманих школярами знань, для багатьох здобувачів освіти та їх батьків вони стають ще й справжнім психологічним випробуванням. Особливо гостро це відчувається у цьому році.

Детальніше

Зберігаємо психічне здоров'я під час самоізоляції. Психологічні рекомендації

Поширення небезпечної коронавірусної інфекції викликало необхідність у більшості з нас кардинально змінити плани на життя та опинитися у ситуації самоізоляції. Як наслідок - можливі прояви тривоги і стресу, від яких потерпають і діти, і дорослі.

Детальніше

Чому потрібно обговорити коронавірус з дитиною

   У той час як про поширення коронавірусу щодня говорять по телевізору, вдома, на вулицях, скасовуються заходи, авіарейси і закриваються міждержавні кордони - ваші діти це все спостерігають. Однак вони можуть розуміти слова дорослих неправильно, формувати спотворені уявлення про те, що відбувається, і через це переживати занадто сильно.

Детальніше на Osvita.ua

Запитання і рекомендації щодо коронавірусу

   Актуальна інформація щодо коронавірусу від Всесвітньої організації охорони здоров'я

Детальніше на Osvita.ua 

Як вберегтися від коронавірусу

   

   РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ КОРОНАВІРУСУ

Детальніше

Чому наші діти так нудьгують у школі, не вміють чекати, легко розчаровуються та не мають справжніх друзів?

   Сьогодні діти приходять до школи емоційно не готовими до навчання і в нашому сучасному житті існує багато факторів, які роблять в це свій внесок. 

Поради батькам п’ятикласників

Будь - які перехідні періоди життя і діяльності дітей висувають специфічні проблеми, що пов’язані зі зміною в організації навчальної діяльності у середніх класах.

Детальніше

Прапор україни
Прийом учнів до 5-х та 10-х класів на 2020-2021 н.р. Детальніше:

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів