Layout

Cpanel

Для чого нам потрібний стрес?

А чи задумувались ви, що порушення рівноваги створює новий етап еволюції, або Для чого нам потрібний стрес?
Вікторія Назаревич поділилась з нами своїми ідеями щодо реакції на стрес та взаємодії з ним.

Детальніше

Як працювати з дітьми-переселенцями

Поради педагогам, як працювати з дітьми-переселенцями

Детальніше

Формуємо толерантність до невизначеності

Як подолати невизначеність? Чи взагалі це можливо в таких умовах? Жахлива реальність привела нас до психологічної невизначеності та дала нові дози вакцини до неї. Зараз складно спрогнозувати плани та події майбутнього, а в деяких випадках неможливо. Якщо акцентуватися на питаннях, які поки що не мають відповіді, наш мозок майже автоматично зберігає наші емоційні реакції. Не розуміння викликає автоматичну тривогу, ненависть, злість, відчай. Такий собі регрес в емоціях. Як результат - виснаження.

Детальніше

Педагог має навчати!

   Вже стартує навчальний процес в багатьох начальних закладах України, і він потребує від педагогічної та психологічної спільної уваги та обережності.

Детальніше

14 нестандартних способів заспокоїти нерви

1. Гребінець

Протягом робочого дня, проведеного перед монітором, мімічна мускулатура так напружується, що голова стає важкою і починає хворіти. Один зі способів уникнути стресу – розчісування волосся протягом 10-15 хвилин. Ця процедура допомагає "розігнати" кров і розслабити м'язи.

Детальніше

Вихід із карантину: підготовка та адаптація

   Із закінченням карантину у кожного з нас почнеться період адаптації. Хтось доволі швидко повернеться до звичного життя, інші ж можуть стикатися з деякими труднощами адаптації: порушеннями сну, тривогою, перевтомою та ін.

Детальніше

Як підтримати дитину у період завершення навчального року: психологічна пам'ятка для педагогів та батьків

   За вікном – травень, період підведення підсумків навчального року, час, коли всі школярі традиційно пишуть контрольні роботи, державну підсумкову атестацію та готуються до ЗНО. І хоча ці заходи мають на меті лише перевірку отриманих школярами знань, для багатьох здобувачів освіти та їх батьків вони стають ще й справжнім психологічним випробуванням. Особливо гостро це відчувається у цьому році.

Детальніше

Пережити карантин: 5 порад для вчителів

      Ми постійно говоримо про те, як розказати дітям про коронавірус та пояснити їм серйозність ситуації, як та чим зайняти дітей під час карантину, як організувати дистанційне навчання... Але чи завжди встигаємо подумати про себе? Погодьтеся, зараз усі ми опинилися у непростій ситуації, яка потребує витримки, душевних сил та розуміння. Карантин виявився довшим, ніж ми очікували, але не варто налаштовуватися на негатив. Що робити та як захистити себе?

Детальніше

Дихальні техніки для подолання хвилювання, тривоги, страху

Пропонуємо для перегляду відео від Національної психологічної асоціації

Корисні фізкультхвилинки для покращення мозкової діяльності

   Про позитивний вплив фізичного навантаження на наші когнітивні функції написано чимало. Утім, чи знали ви, що фізичне навантаження впливає на здатність до навчання одночасно у трьох напрямках?

Детальніше на сайті освітнього проекту "На Урок"

Прапор україни
Дубенський ліцей №8 оголошує набір учнів до 5 класу на 2022-2023 н.р. Детальніше:

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів