Layout

Cpanel

Найкращий читaч гімназії-2019

   В рамках акції «Книга – морська глибина» у бібліотеці гімназії проведено І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія – 2019» серед учнів 7-х класів. У конкурсі взяли участь 9 учасників, які розповідали про улюблені книги, свої читацькі вподобання і смаки.

Детальніше

Буктрейлер, буктюб – реклама книги по-новому

   Нещодавно для учнів 7-В класу проведено бібліотечний урок «Реклама книги по-новому» як засіб підвищення читацької активності учнів.

Детальніше

Кольорова феєрія

   У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек у бібліотеці гімназії проведені творчі години «Читаємо і малюємо».

Детальніше

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання

 

   28 березня 2018 року у міській дитячій бібліотеці відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання, учасниками якого були учні 6-х, 7-х класів, переможці І етапу конкурсу, що проходив у школах міста. Діти представляли себе, свій читацький щоденник, розповідали про улюблену книгу.

Детальніше

Найкращий читач гімназії-2018

   22 березня 2018 року проходив І етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання  серед учнів 6-7 класів. У конкурсі взяли участь 9 учасників, які продемонстрували свою обізнаність і любов до літератури, розповіли про свій улюблений твір, довели, що обраний твір вартий того, щоб його знайти і прочитати.
   Переможцями конкурсу стали Бабич Катерина, учениця 6-А класу та Пахай Яна, учениця 7-А класу.  
Вітаємо переможців та учасників конкурсу!

Детальніше

Від книги – до здоров’я

   У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Шкільна бібліотека - за здоровий спосіб життя», у закладі проведено інформаційний огляд нової дитячої літератури «Книжкові смаколики».

Детальніше

Ми читаємо і малюємо

   У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – за здоровий спосіб життя» у бібліотеці гімназії було організовано для учнів 5-7 класів акцію «Оздоровлення мистецтвом».

Детальніше

Чарівну силу має книжка (Результати ІІІ етапу конкурсу "Книгоманія 2017")

   28 березня у міській дитячій бібліотеці відбувся ІІІ (міський) етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія 2017», учасниками якого були учні 6-х, 7-х класів, переможці ІІ етапу конкурсу, що проходив у школах міста. Діти представляли себе, свій читацький щоденник, розповідали про улюблену книгу.

Детальныше

Найкращий читач гімназії-2017

   10 березня 2017 року проходив ІІ етап Всеукраїнського конкурсу дитячого читання «Книгоманія-2017» серед учнів 6-7 класів. У конкурсі взяли участь 11 учасників,які продемонстрували свою обізнаність і любов до літератури, розповідали про свій улюблений твір, доводили, що обраний твір вартий того, щоб його знайти і прочитати.

Детальныше

Засідання літературної студії «Розмова з Лесею»

   27 лютого 2017 року ми вшановували чудову українську письменницю, поетесу Лесю Українку.

Детальныше

Свято рідної мови

   Міжнародний день рідної мови відзначається щороку з лютого 2000 року для сприяння мовній і культурній різноманітності. Це один з тих днів, коли кожен має змогу відчути себе частинкою свого великого народу. 

Детальныше

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар України

Цікава інформація

Блоги вчителів