Layout

Cpanel

Дії батьків у разі повітряної тривоги

   Під час евакуаційних заходів, пересування у натовпі, у разі дій після звучання сигналу повітряної тривоги значно підвищується ризик загубити якогось члена родини, особливо це стосується дітей. Товариство Червоного Хреста України підготувало корисні поради щодо поведінки у надзвичайній ситуації.

Детальніше на Osvita.ua

Як діяти освітянам й учням у разі надзвичайних ситуацій

   І в суспільстві, і в закладах освіти, і навколо них трапляються надзвичайні ситуації. Саме від умінь та навичок учасників освітнього процесу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч. Служба освітнього омбудсмена підготувала роз’яснення щодо правил поведінки у різних надзвичайних ситуаціях.

Детальніше на Osvita.ua

Матеріали МОН про безпеку дітей в інтернеті

 Міністерство освіти пропонує вчителям і батькам скористатися матеріалами для підвищення рівня обізнаності щодо правил поведінки дітей у мережі, розміщеними на сайті МОН у розділі «Безпека дітей в інтернеті».

Детальніше на Osvita.ua

Пам’ятка на час зимових канікул

Правила протипожежної безпеки. 

Правила поведінки на водоймах, вкритих кригою.

Обережно: бурульки! 

Правила поведінки під час ожеледиці. 

Переохолодження та обмороження.

Детальніше

Пожежна безпека на новорічні свята

   Заходи пожежної безпеки під час проведення Новорічних та Різдвяних свят

   З наближенням Новорічних і Різдвяних свят слід пам’ятати про заходи пожежної безпеки в побуті. Вимоги пожежної безпеки стосуються новорічних ялинок, прикрас та інших виробів, які використовуються під час святкування Нового Року і Різдва.

Детальніше

Правила поведінки на воді, біля водоймищ

  Володимирецький районний колегіум " Сторінка 86Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.  Але навіть той, хто добре плаває, повинен постійно бути обережним, дисциплінованим і суворо дотримуватись правил поведінки на воді.    Знання та виконання правил поведінки на воді є запорукою безпеки життя, а також отримання задоволення від відпочинку.

Детальніше

Прапор україни
Дубенський ліцей №8 оголошує набір учнів до 5 класу на 2022-2023 н.р. Детальніше:

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів