Layout

Cpanel

Тиждень фiзичної культури та спoрту

З 09 по 13 вересня 2019 року в гімназії проведено заходи у рамках тижня фізичної культури та спорту.
   Упродовж цього часу відбулися спортивні змагання між учнями різних вікових категорій, а саме: першість із міні-футболу, першість із шахів, шашок, тенісу, «Забави козачат», флешмоб «Гімназисти – за здоровий спосіб життя».
   В ході змагань було визначено переможців. І місце з міні-футболу серед учнів 6-х класів зайняв 6-А клас, ІІ місце – 6-Г клас, ІІІ місце – 6-В клас, IV місце– 6-Б клас; серед 7-х класів:    І місце – 7-А клас, ІІ місце – 7-В клас, ІІІ місце – 7-Б клас; серед 8-х класів: І місце – 8-В клас, ІІ місце – 8-Б клас, ІІІ місце – 8-А клас.
   У спортивно-розважальній грі «Забави козачат» перемогу здобули:І місце– 5-Г клас, ІІ місце – 5-В клас, ІІІ місце – 5-Б клас, IV місце – 5-А клас.
   Переможцями у змаганнях із шашок стали Леньо Орест (10-Б) та Квасова Любов (11-Б).
   Найкращими гравцями в шахи визнано учнів 10-Б класу Стребчука Максима та Малярчук Богдану. Крім того, переможці шахового турніру Стребчук М.та Малярчук Б. вперше в історії гімназії зіграли партію «живих» шахів. В ролі «шахів» виступили учні 10-х класів у костюмах з відповідними елементами, створених творчою групою УСК гімназії Барковою Ю., Саюк Ю.,     Горбачук Б., Бронською С.