Layout

Cpanel

«Війни виграють не генерали, а вчитель біля дошки» (О.Бісмарк)

 

    З початку навчального року пройшло зовсім небагато часу, а вчителі ліцею вже наполегливо нанизують намистинки педагогічних здобутків у намисто освітнього фронту. 

   Учитель української мови та літератури Бухало-Табачук Вікторія Василівна впевнено крокує освітянською стежиною. Всього чотири роки працює у закладі, а вже зарекомендувала себе як наполегливий, ініціативний та креативний педагог.

Свою позитивну енергію та віру у власні сили вміло передає вихованцям, залучаючи їх до реалізації освітніх проєктів, до участі в Міжнародних конкурсах. А вересень порадував ще однією особистою перемогою у проєкті  “Молодіжне обличчя Дубна”: ніхто з колег і не сумнівався, що відзнака у номінації “Молодіжний педагог року” дістанеться цій симпатичній україночці.

   Учитель інформатики Антонів Тетяна Віталіївна упродовж трьох років активно співпрацює з Академією цифрового розвитку.

 Успішно пройшла навчальний курс «Цифрові інструменти Google для освіти», про що свідчать сертифікати початкового, середнього та поглибленого рівнів знань, отримала ваучер для безкоштовного проходження сертифікації Google for Education, level 1, була запрошена на закритий показ нового курсу від Google «ІТ-інтенсив для вчителів інформатики». За активну діяльність, готовність до співпраці та внесок у розвиток цифрової освіти отримала подарунки від Академії цифрового розвитку. Тетяна Віталіївна не зупиняється на досягнутому. У цьому навчальному році працює над апробацією підручника з інформатики для 8 класу, запрошена до участі в новій програмі «Цифрові навички для освіти Google», яка сфокусована на застосуванні штучного інтелекту в освіті, створенні інтерактивних уроків з теми безпеки в Інтернеті.

   Учитель історії Боярська Лілія Пилипівна постійно удосконалює свою професійну компетентність і перебуває у творчому пошуку. Свою завзятість і прагнення звідати чогось нового передає колегам Дубенської громади під час зустрічей на майстер-класах. А у вересні сумлінно пройшла навчання та успішно склала фінальне тестування серед кандидатів в експерти з питань сертифікації педагогічних працівників у навчально-методичному центрі Державної служби якості освіти України. Отриманий сертифікат дозволяє Лілії Пилипівні долучитися до вивчення практичного досвіду учасників сертифікації з числа вчителів навчальних предметів (інтегрованих курсів) громадянської та історичної освітньої галузі закладів загальної середньої освіти.

   Учитель української мови та літератури Ульянова Ганна Олександрівна належну увагу приділяє розвитку творчих здібностей вихованців. Її учні стали переможцями Всеукраїнського конкурсу відеоматеріалів «Код нації» (II місце); Всеукраїнського літературного конкурсу «Мій улюблений твір Т.Шевченка» (номінація «Есе», II місце); обласного конкурсу дитячої поезії «Мелодія слів» (I місце). Педагог формує пізнавальні інтереси ліцеїстів не тільки на уроках, а й у позаурочний час: на добровільних засадах проводить заняття екскурсоводів ліцейного музею «Історія розвитку освіти на Волині». Як директорка музею виховує почуття патріотизму, любові до України, поваги до культурного й духовного надбання рідного народу. Активну життєву позицію та творчі здобутки вчительки засвідчують сторінки літопису освіти міста Дубна «Твої люди, освіто!» Ганна Олександрівна переповнена творчими ідеями, намагається завжди бути поінформованою про новації у методиці навчання свого предмета, тому й успішно пройшла сертифікацію педагогічних працівників відповідно до Професійного стандарту за професіями «Вчитель закладу загальної середньої освіти». Невтомна праця педагога відзначена Подякою Міністерства освіти і науки України.

   Інноваційну діяльність демонструє соціально-психологічна служба ліцею. У переліку освітніх справ практичного психолога Кундеус Ірини Степанівни успішно реалізовані соціальні проєкти «Резиденція молоді Дубна», «Summer Stellar Ukraine» (м. Рівне), пілотний проєкт «Молодіжне обличчя Дубна»(здобула перемогу в номінації «Молодіжний спікер року»), співпраця з молодіжною організацією «Свідомий вибір» («Школа прогресивного лідера» (м. Львів)). Упродовж минулого навчального року разом із соціальним педагогом Смоляр Іриною Сергіївною працювали над реалізацією навчального проєкту «Про. Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», реалізованого за підтримки Центру Інноваційної Освіти «Про.Світ» у співпраці з РОІППО. У рамках проєкту проводили тренінги для педагогів ліцею та практичних психологів, соціальних педагогів Дубенської територіальної громади. З нагоди професійного свята робота соціально-психологічної служби була відзначена Подякою Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

Прапор україни

Актуально

Цікава інформація

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання