Layout

Cpanel

У гімназії пролунав перший дзвінок

   02 вересня 2019 року у гімназії відбулися урочистості з нагоди початку нового навчального року.
   День знань – особливе свято для кожного учня, але найбільш хвилюючим воно є для п’ятикласників, адже вони вперше переступили поріг гімназії, та одинадцятикласників, для котрих цей навчальний рік є останнім у нашому закладі.
   Традиційно, усю гімназійну родину привітала зі святом директор Комолова Людмила Володимирівна, яка бажала усім сили та натхнення на 2019-2020 навчальний рік, а «новачкам» – високих досягнень у навчанні та надійних друзів. Також усіх гімназистів вітали батьки п’ятикласників, благословили їх на щасливий та успішний навчальний рік житом-пшеницею.
   Родзинкою свята стала вокально-хореографічна композиція «Ми – діти світу», учасники якої подарували присутнім оригінальне святкове вітання. Наймолодші учні та випускники заходили на свій перший урок через арку з рушників, створену батьками. Після урочистостей в усіх класах було проведено перший урок, загальна тема якого «Там, де ми, – там – Україна!».
   Учні, вчителі та гості свята впродовж дня мали можливість зробити фото біля тематичних фотозон, обладнаних напередодні юними художниками гімназії.

Прапор україни
Прийом учнів до 5-х та 10-х класів на 2020-2021 н.р. Детальніше:

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів