Layout

Cpanel

"Учитись важко, а учить ще важче. Але не мусиш зупинятись ти. Як дітям віддаси усе найкраще, то й сам сягнеш нової висоти"

   Швидко добігає до завершення ще один навчальний рік. Для наших молодих колег Ляховської М. та Шиловець В. він став першою сходинкою педагогічного становлення, яку подолано успішно! Про це свідчать відкриті уроки педагогів, які відбулися в рамках методичного тижня молодого спеціаліста (13.05 – 17.05.2024 року).

 

   Різноманіття сучасних форм та методів роботи на уроці історії у 10 класі демонструвала вчитель історії Ляховська Мар'яна Олегівна (історичний диктант, постановка проблемного питання, робота з історичними джерелами, прийом «Криголам», вправа «Банка», гра «Знайди діяча»). Педагог забезпечує зворотній зв’язок щодо якості виконання завдань, використовує методики взаємооцінювання і самооцінювання учнів.

   У віртуальну подорож акваторією Північного Льодовитого океану семикласників запросила вчитель географії Шиловець Віта Олександрівна. Педагог навчає дітей самостійно працювати з джерелами інформації, розвиває навички співпраці та культуру командної роботи, стимулює пізнавальну активність, відзначає досягнення учнів, підтримує у них бажання навчатися, співпрацює на засадах партнерства.

   Аналіз відкритих уроків свідчить про вміння молодих колег спрямовувати заняття на формування і розвиток ключових компетентностей, суспільних цінностей учнів, набуття життєвого досвіду та вміння його застосовувати в різних ситуаціях, ставити мету і досягати її реалізації.

Прапор україни

Актуально

Цікава інформація

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання