Layout

Cpanel

Пам`ятаємо. Перемагаємо

У перші травневі дні 2020 року весь світ відзначає 75-у річницю закінчення Другої світової війни.

   Традиційно 8 травня - в День пам`яті  та примирення та 9 травня - в День перемоги над нацизмом  ми згадуємо події найстрашнішого військового конфлікту в історії людства, який забрав майже 8 млн. життів  наших співвітчизників та 65 млн. – у світі.

    Сьогодні, в умовах війни на Сході нашої країни, дуже важливо володіти об`єктивною інформацією  про причини та події Другої світової. З цією метою  Українським інститутом національної пам`яті підготовлено  інформаційні та довідкові матеріали щодо змісту відзначення пам’ятних днів 8-9 травня.

   Інші тематичні матеріали можна завантажити на сайті проекту “Українська Друга Світова”.

  Нагадуємо, що загальноприйнятим символом пам`яті про всіх загиблих у Другій світовій війні є квітка маку. ЇЇ зображення сьогодні розміщене на логотипах вітчизняних телеканалів та профілях  соціальних мереж.

    УСК гімназії запрошує усіх приєднатися до акції пам`яті «Пам`ятаємо. Перемагаємо», розмістивши символічну квітку пам`яті на сторінці профілю у Instagram та Facebook, в також поділившись на Instagram сторінці гімназії світлинами та короткою інформацією про своїх рідних, які  були учасниками або очевидцями  Другої світової війни під хештегом #памятаємо_перемагаємо.


Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів