Layout

Cpanel

Навчання протидії сексуальному онлайн-насильству

 В рамках проведення національної інфоормаційно-просвітницької кампанії щодо запобігання грубим порушенням проти дітей та їх захисту, соціально-психологічна служба ліцею проводить роботу щодо поширення інформаційних матеріалів  неурядової міжнародної громадської організації "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я (LHSI)".  Організація розробила  Поради для батьків і опікунів з протидії онлайн-насильству сексуального характеру. Також пропонуємо для спільного з дітьми перегляду тематичні відеоролики.

Як бути надійними батьками під час війни

   В Україні створили серію коротких анімаційних відеороликів для батьків і вчителів, де пояснюють, що таке стрес, як із ним боротися і як потурбуватися про себе, щоби стати надійною опорою для дитини. Розповідаємо, про що говорять у роликах

Що робити, якщо моя дитина ображає інших в інтернеті?

   Якщо ви дізналися, що ваша дитина ображає інших в інтернеті, це ще не означає, що вона погана або ви її погано виховали. Діти, які знущаються над іншими, часто потребують уваги або просто сигналізують, що переживають складні емоції.
   Інколи діти, що кривдять інших, самі є жертвами або свідками насильства вдома чи у своїй спільноті. Розповідаємо, як діяти та допомогти дитині, щоб вона припинила цькувати інших онлайн.

Як допомогти дитині, коли їй страшно. Швидке втручання. Практикум безстрашного Дитинознаства від Світлана Ройз

   Тема страхів у дітей різного віку зараз загострена. Стрес спровокував те, що дитина могла вже давно пройти у своїй «віковій нормі». Нижче — прості дії, які можуть використовувати дорослі.

Агресивні субкультури: що з цим робити?

Нещодавно нашу країну сколихнули новини про агресивно налаштовані субкультури, які почали розноситися по всім ЗМІ та стали частиною обговорення у житті звичайних людей. Спробуємо розібратися, що ж таке "Редан" і що з цим робити.

Детальніше на Facebook.com

Синдром річниці

Ефект річниці відчувається, як повторне переживання того, що було колись травмуючим. Ми знов і знов на всіх рівнях можемо програвати в пам’яті і відчувати те, що відбувалося. І саме зараз в ці дні у нас може бути багато нагадувань.

Практичні поради щодо проживання "синдрому річниці" виклала на своїй сторінці у Facebook психологоиня Світлана Ройз.

Детальніше на Facebook.com

Прапор україни

Актуально

Цікава інформація

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання