Layout

Cpanel

Роз’яснення Служби здоров’я щодо медоглядів школярів

   Уже зовсім скоро батьки школярів подаватимуть документи до школи. Національна служба здоров'я України підготувала роз’яснення, які саме медичні документи мають подавати батьки у такому випадку, а також надала відповіді на найпоширеніші питання щодо традиційних медоглядів для учнів 2-11 класів.

Детальніше на Osvita.ua

Поради для учнів та батьків щодо немедичних (тканинних) масок

   Центром громадського здоров'я України надано поради для учнів та батьків щодо виготовлення, придбання та використання немедичних (тканинних) масок.

Детальніше на Osvita.ua

Як підтримати дитину у період завершення навчального року: психологічна пам'ятка для педагогів та батьків

   За вікном – травень, період підведення підсумків навчального року, час, коли всі школярі традиційно пишуть контрольні роботи, державну підсумкову атестацію та готуються до ЗНО. І хоча ці заходи мають на меті лише перевірку отриманих школярами знань, для багатьох здобувачів освіти та їх батьків вони стають ще й справжнім психологічним випробуванням. Особливо гостро це відчувається у цьому році.

Детальніше

Зберігаємо психічне здоров'я під час самоізоляції. Психологічні рекомендації

Поширення небезпечної коронавірусної інфекції викликало необхідність у більшості з нас кардинально змінити плани на життя та опинитися у ситуації самоізоляції. Як наслідок - можливі прояви тривоги і стресу, від яких потерпають і діти, і дорослі.

Детальніше

Чому потрібно обговорити коронавірус з дитиною

   У той час як про поширення коронавірусу щодня говорять по телевізору, вдома, на вулицях, скасовуються заходи, авіарейси і закриваються міждержавні кордони - ваші діти це все спостерігають. Однак вони можуть розуміти слова дорослих неправильно, формувати спотворені уявлення про те, що відбувається, і через це переживати занадто сильно.

Детальніше на Osvita.ua

Запитання і рекомендації щодо коронавірусу

   Актуальна інформація щодо коронавірусу від Всесвітньої організації охорони здоров'я

Детальніше на Osvita.ua 

Як вберегтися від коронавірусу

   

   РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ЗАПОБІГАННЯ КОРОНАВІРУСУ

Детальніше

Чому наші діти так нудьгують у школі, не вміють чекати, легко розчаровуються та не мають справжніх друзів?

   Сьогодні діти приходять до школи емоційно не готовими до навчання і в нашому сучасному житті існує багато факторів, які роблять в це свій внесок. 
Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів