Layout

Cpanel

Чому потрібно обговорити коронавірус з дитиною

   У той час як про поширення коронавірусу щодня говорять по телевізору, вдома, на вулицях, скасовуються заходи, авіарейси і закриваються міждержавні кордони - ваші діти це все спостерігають. Однак вони можуть розуміти слова дорослих неправильно, формувати спотворені уявлення про те, що відбувається, і через це переживати занадто сильно.

Детальніше на Osvita.ua

Чому наші діти так нудьгують у школі, не вміють чекати, легко розчаровуються та не мають справжніх друзів?

   Сьогодні діти приходять до школи емоційно не готовими до навчання і в нашому сучасному житті існує багато факторів, які роблять в це свій внесок. 

Поради батькам п’ятикласників

Будь - які перехідні періоди життя і діяльності дітей висувають специфічні проблеми, що пов’язані зі зміною в організації навчальної діяльності у середніх класах.

Детальніше

Як підготувати дитину до нової школи

Поступово веселі дні літа добігають кінця, й більшість дітей починають радісно смакувати повернення до школи. Якщо ж ваша дитина в новому навчальному році піде вчитись у нову школу, крім приємних емоцій вона може мати певне занепокоєння і тривогу. Тому, якщо ви детально обговорите з нею якісь нюанси, це допоможе їй зробити перехід у нову школу більш комфортним чином. Нижче наводяться десять таких нюансів, обговорити які бажано планомірно й завчасно, щоби безпосередньо перед школою дитина хвилювалась якомога менше.


Детальніше на сайті Розвиток дитини

Невакциновані діти не зможуть відвідувати школи і садки

   Міністерство охорони здоров’я та Міністерство освіти і науки закликали батьків до 1 вересня зробити дітям усі необхідні за Національним календарем щеплення. Про це, під час спільної прес-конференції, сказали в.о міністра охорони здоров’я Уляна Супрун та міністр освіти і науки Лілія Гриневич.

Детальніше на Osvita.ua

Як правильно обрати якісний шкільний ранець

   Всім зрозуміло, що ранець – це не тільки сумка за плечима дитини, а ще й її здоров’я. Адже тягати на тендітних плечах підручники вагою більше за 2 кілограми – прямий шлях до ортопеда та хірурга. Для того, щоб уникнути візитів до лікарів, Левко пропонує озброїтися кількома важливими порадами щодо вибору шкільного ранцю.

Детальніше

Що вибрати: шкільний ранець, рюкзак чи портфель?

Що вибрати шкільний ранець, рюкзак чи портфель?   Не секрет, що на правильну поставу школяра впливає не тільки поза за партою чи навчальним столом вдома, а й рюкзак або ранець. Вибираючи найбільш оптимальну модель для своєї дитини, необхідно зважити всі за і проти, адже не даремно вони мають різні назви. 

Детальніше

Про запобігання пожеж під час літнього відпочинку і оздоровлення

  Літні канікули для дітей  –  пора відпочинку та розваг, однак для дорослих – це  досить непростий і відповідальний період. З метою збереження життя і здоров’я дітей важливо під час літніх канікул проводити роз’яснювальну роботу про запобігання виникнення пожеж.

Детальніше

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар України

Цікава інформація

Блоги вчителів