Чути серцем

Напередодні світлого свята Пасхи учні та вчителі Дубенської гімназії №2 організували благодійну акцію по збору коштів на лікування Матвія Стрільчука.

Хлопчикові уже майже 2 рочки, але він ще не чув голосу найрідніших. Дізнавшись про це, учні нашого закладу зібрали 4383 грн. Крім цього у рамках акції було проведено Великодню виставку-майстер клас від вчителя мистецтва Грановської О.П., де діти мали змогу розписати пряники та презентувати пасхальні композиції.  А 04.04.2018 року до нас у гості завітала мама Матвія – Оксана Ананіївна, котра випікає та розписує пряники, щоб назбирати кошти на лікування сина. Вона люб’язно згодилась поділитись своєю майстерністю з нашими учнями. Під її керівництвом гімназисти розписали Великодні пряники, назбиравши таким чином ще 3092 грн.

Щиро вдячні усім, хто зміг почути серцем маленького Матвійчика. Бажаємо йому швидшого видужування! А також дякуємо Оксані Ананіївні Стрільчук за час, який вона виділила для наших гімназистів.