Відзначення юних талантів

03 квітня 2018 року в актовій залі гімназії відбулася церемонія нагородження переможців загальногімназійного рейтингу «Гордість гімназії».

Претенденти на нагородження – гімназисти, які стали призерами  ІІІ та  IV етапів Всеукраїнських предметних олімпіад, а також МАН і творчих конкурсів обласного та Всеукраїнського рівнів. У 2017-2018 навчальному році переможцями рейтингу гімназії стали 10 учнів гімназії, які досягли значних успіхів у підкоренні вершин наук та своїми досягненнями прославляють наш навчальний заклад і місто.

У рамках свята адміністрація гімназії презентувала особливу відзнаку для цих учнів – мотиваційний сертифікат   «Бонус +».

Першими власниками сертифікатів стали учні – переможці обласних предметних олімпіад Олійник Д., Гордіюк В., Бондарчук Б. (10-Б), Шалак Д., Демидюк В. (9-В), Сокол О., Кузьмяк А., Боявець В. (11-Б), Леньо О. (8-Б) та переможець обласного та Всеукраїнських етапів олімпіади з української мови Повх А. (9-А).

Приємними подарунками гімназистам були також вокальні номери від наших юних дарувань Баковчук І., Наконечної І., Корженевського В.