У Києві відбувся Всеукраїнський форум учнівського самоврядування

Міністерство молоді та спорту спільно з Міністерством освіти і науки, Київською обласною державною адміністрацією організували Форум учнівського самоврядування в рамках Всеукраїнської акції, спрямованої на виховання у молоді особистої та національної гідності.

Загалом учасниками форуму стали 100 осіб із різних областей України, серед яких – голова Рівненської обласної ради старшокласників «Імпульс», учень 9-В класу Дубенської гімназії_№2 Владислав Корженевський.

У відкритті заходу взяли участь заступник Міністра молоді та спорту О.Ярема, генеральний директор Директорату захисту прав дітей Міністерства соціальної політики С.Ільчук та український музикант, фронтмен групи «Антитіла» Т.Тополя. Під час дискусії «Запитання до лідера» гості розповіли про організацію змістовного дозвілля, благодійність і визначення подальшого життєвого та професійного шляху. Лідери учнівського самоврядування ознайомилися з презентацією кращих практик роботи учнівського самоврядування, взяли участь у тренінговій програмі Української Академії Лідерства «Розвиток особистості та лідерства» та тематичному обговоренні «Учнівське самоврядування: польський досвід та перспективи в Україні».