До вершин педагогічної майстерності

У грудні 2017 року на засіданні методичної ради гімназії підведено підсумки загальногімназійних конкурсів «Урок року», «Виховний захід року» та визначено переможців.

Упродовж листопада-грудня відбулися відкриті уроки, під час яких свою педагогічну майстерність, креативність, творчий підхід у застосуванні інноваційних технологій демонстрували вчителі Андросюк Л.Р., Антонів Т.В., Максимчук М.О., Мельничук О.М., Туревич О.О., Ульянова Г.О. Формуванню в учнів ціннісного ставлення до людей з особливими потребами, до мистецтва, а також формуванню безпечної поведінки дітей в соціальних мережах сприяли проведені виховні заходи класними керівниками Боярською Л.П., Додчук Н.С., Скворцовою С.С.

Вітаємо переможців конкурсів Максимчук М.О., Боярську_Л.П., Додчук Н.С. і бажаємо впевнено крокувати до вершин педагогічної майстерності!