Сходинками саморозвитку

Працювати вчителем не можна – ним можна бути або не бути. Ця професія не дозволяє зупинитися на досягнутому, бо лише той учитель здатен запалити вогник працелюбства в дитячих очах, який сам не втратив здатності горіти улюбленою справою.

Ульянова Ганна Олександрівна є яскравим прикладом педагога, який вміє знаходити стежку до душі кожного учня, ставиться до роботи не як до обов’язку, а сприймає її як задоволення. Людяність і доброта, гідність і щирість, терпіння і завзятість – ось чудові риси Ганни Олександрівни, які бачать учні у своєму наставнику. А колеги відзначають нестримне бажання педагога вчитися, ставити цілі і продумувати шляхи їх реалізації, впевнено будувати траєкторію саморозвитку.

На учительській ниві багато здобутків: десятки дитячих досягнень у конкурсах, олімпіадах, виступи на конференціях, семінарах, майстер-класах, робота в творчих групах, поширення педагогічного досвіду на сторінках професійних видань, перемога у конкурсі «Вчитель року», присвоєння звання «учитель-методист». Палкою любов’ю до дітей горять її фото та вірші на сторінках освітянського літопису нашого міста.

Шлях постійної праці над собою, щоденного навчання та творчого розвитку привів ще до однієї вершини досконалості. Ганна Олександрівна успішно пройшла сертифікацію педагогічних працівників, довівши вкотре свою талановитість і неповторність, відданість улюбленій справі.

Вітаємо з подоланням ще однієї педагогічної сходинки та дякуємо за сумлінну працю задля підвищення рівня закладу!