Перемога в Міжнародному конкурсі

Пешко Марія, учениця 8-Б класу,посіла 3 місце в І Міжнародному літературно-мистецькому конкурсі «Всі святі Європи – вплив видатних особистостей на європейську цивілізацію та культуру Вітчизни», який відбувся 13 грудня 2023 року в Початковій школі №5 ім. Януша Кусоцінського у Швідніку (Польща). Метою конкурсу є поглиблення знань про святих Європи та їхній вплив на європейську цивілізацію та культуру Вітчизни, розвиток творчої уяви, сприяння інтеграції учнів Польщі та України на основі спільних цінностей європейської історії та культури.

У своїй роботі «Святі – наша надія, віра, життя» Марія вміло поєднала історичні факти з літературним вимислом, зуміла передати тісний взаємозв’язок минулого і сучасного.

Для переможців передбачені дипломи та призи. Конкурсні роботи будуть опубліковані на сайті Початкової школи №5 ім. Януша Кусоцінського у Швідніку, Міськрайонної публічної бібліотеки ім. Анни Каменської, Міського центру культури.

Наставницею, порадницею Пешко Марії є учитель української мови та літератури Бухало-Табачук В. В.