Свято ерудиції та оптимізму відбулося

Підсумки Міжнародної гри «Sunflower – 2016» із світової літератури проведено.

Щиро дякуємо тим, хто зацікавився конкурсом, виявив бажання представити читацьку ерудицію, свої творчі здібності. Найбільше балів набрала учениця 8-А класу Повх Анна (89 балів), яка нагороджена дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня. 10 учнів: Кузьмяк Анна (10-Б), Федорова Анна (10-Б), Осійчук Олександра (8-А), Міцюк Аліна (8-А), Травіна Анастасія (8-А), Ільїна Дарина (8-Б), Камлочук Валентин (8-А) нагороджені дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня. Дипломом І ступеня регіонального рівня нагороджено Шалака Данила (8-В), Кость Ангеліну (10-А), Гальчук Інну (10-Б). Дипломом ІІ ступеня регіонального рівня нагороджено 16_гімназистів. Дипломом ІІІ ступеня регіонального рівня – 24_учасники.

Вітаємо переможців та учасників гри!