Сайти для дітей

Пустунчик   Пустунчик. Ігри, кінозал, аудіотека, все для творчості, свята, конкурси.

Пізнайко  Пізнайко. Вірші, казки, творчість.

левко !!!     Левко. Ігротека, аудіо та відео, казки, все до свят та загального розвитку.

Весела абетка     Весела абетка. Казки, приказки, скоромовки, загадки, лічилки, ігри.

мегазнайка 1    МегаЗнайка. Вірші, пісні, загадки, легенди, казки, оповідання, кросворди, ігри.

Сорока-Ворона    Сорока-ворона. Кінозал, вірші, пісні, колядки, щедрівки, розвивалки, сценарії свят.

smeshariki 1  СмішарикиРозважальна соцмережа: ігри, музика, мультфільми.

Твиди 1  ТвідіДитячий портал-соцмережа: ігри, спілкування, щоденники, фотографії та відеоматеріали.

Соняшник 1  СоняшникРозваги для дітей: книжки, аудіо, відео, ігри.

Казковий вечір  Казковий вечір. Найчарівніші історії, найзахопливіші завдання, конкурси, ігри.

Країна ангелят  Країна ангелятАбетки, казки, приказки, скоромовки, ігри.

kazkar     Казкар. Найкращі казки з усього світу. Аудіоказки, мультфільми, діафільми on-line.

Все для дітей 1  Все для дітей. Все (або майже все), що ви шукаєте в Інтернеті для відпочинку і розвитку.

Дитячий сайт українською мовою  Дитячий сайт українською мовою. Розмальовки, казки, музика, загадки, приказки, вірші, відео, саморобки, малювання, ігри онлайн.

Angry-Birds  Ваш ігровий світ розваг. Ігри онлайн.