Пролунав перший дзвінок

31 серпня в ліцеї відбулись урочистості з нагоди Дня знань та початку нового навчального року. Це свято завжди було особливим для кожної родини, в якій зростають школярі. Цьогоріч на урочистості були запрошені лише п’ятикласники та випускники. Традиційна зустріч найстарших та наймолодших учнів відбулася у скороченому форматі, проте була по-родинному затишною та наповненою позитивними емоціями.

Традиційно новачки разом із класними керівниками урочисто зайшли на святково прикрашений шкільний майданчик. Гордо і велично звучав Гімн України. Учасники свята вшанували пам'ять загиблих за незалежність України та жертв російсько-української війни хвилиною мовчання.
   З вітальним словом до ліцеїстів звернулася директор ліцею Ірина Андрійчук.
   Приємним сюрпризом для всіх учасників свята стало вітання від почесних гостей: міського голови Василя Антонюка та начальника управління освіти Наталії Іваницької. Вони не тільки привітали усіх з початком нового навчального року, але й подарували генератор для автономного освітлення укриття та ліцею.
   Родзинкою свята стала композиція «Ми з України» у виконанні дитячого вокального колективу «ALLEGRETTO» та педагогів ліцею.