З Україною в серці

Цей звичний для нас вираз останнім часом набув для кожного свідомого громадянина нашої держави особливого значення.

Кожен, від малого до великого, прагне підтримати віру людей у нашу Перемогу.

Такі щирі прагнення, зазвичай, переростають у цікаві ідеї та колективні творчі справи. Так сталося і з учнями 7-Б класу. Під час канікул виникла ідея створити до Дня Незалежності вишивану мапу "Квітуча Україна". Діти разом із класним керівником Галиною Петрук, зі своїми мамами та бабусями активно долучилися до роботи. Кожна родина доклала до реалізації цього проєкту своїх рук, майстерності, натхнення. У підсумку усі разом створили яскравий образ квітучої України – такої, якою ми її знаємо і любимо, мрію про яку плекаємо у своїх серцях.

Під час Першого уроку "Ми українці: честь і слава незламним!" діти розмістили свою творчу роботу у класній кімнаті, як символ віри у Перемогу та впевненості в тому, що все буде – УКРАЇНА!