Обрано лідера УСК гімназії

На початку навчального року в гімназії відбуваються вибори лідера Учнівської Самоврядної Колегії.
   На цей відповідальний пост цьогоріч претендували: Прухніцька Тамара (10-А) та Повх Анна (10-Б). Кандидати у лідери гімназії вели активну агітаційну політику.
   11 вересня в приміщенні актової зали відбулись передвиборчі дебати. Кандидати мали змогу детальніше ознайомити гімназистів із планами своєї роботи на посаді лідера. Присутні у залі могли задавати усі питання відносно роботи УСК, які їх цікавили.
   13 вересня відбулось голосування. Лічильною комісією у складі педагога-організатора Лук'янчук Ю.О., учнів Пилипчук_А. (11-Б) та Німчур Н. (11-Б) були підведені підсумки виборів, за результатами яких перемогу здобула Повх Анна, отримавши 54% голосів виборців. Прухніцька Тамара стала заступником лідера гімназії.
   У цей день було оприлюднено результати голосування і учні 8-11-х класів мали змогу привітати новоспечених лідера та заступника лідера Учнівської Самоврядної Колегії Гімназії.