Гімназисти взяли участь у археологічних розкопках

Ще під час літніх канікул у соціальних мережах з’явилася інформація про проведення археологічних експедицій в урочищі «острів Дубовець», розташованому в заплаві річки Ікви. Місцеві археологи запрошували усіх бажаючих долучитися до розкопок залишків Підборецького жіночого монастиря, заснованого князем Василем Острозьким у 1592 році.
   З початком навчального року місце розкопок стали активно відвідувати наші гімназисти. Серед них і учні 7-Б та 9-В класів із класними керівниками Боярською Л.П. та Кундеус І.С.
   Поїздка до урочища була захопливою та пізнавальною для дітей. Археологи Андрій Бардецький та Юрій Пшеничний, які є випускниками нашої гімназії, не тільки провели цікаву екскурсію, але й дозволили учням власноруч «доторкнутися» до історії рідного міста. Діти із задоволенням пересівали ґрунт і сортували знахідки, спілкувалися із дослідниками, спостерігали за їх роботою, жваво обмінювалися враженнями із однокласниками.
   На згадку про унікальну можливість взяти участь у археологічних розкопках записали інтерв’ю з Андрієм Бардецьким.