До дня пам’яті та примирення

До Дня пам’яті та примирення і 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні у гімназії проведено ряд масових заходів.

Для учнів 5-11 класів класні керівники організували інформаційну акцію «День пам’яті та примирення», семикласники долучилися до години спілкування «Я – патріот», у 9-х класах відбулися тематичні уроки історії «Сторінками Другої світової війни» (вчитель Боярська Л.П.).

Гімназисти разом із педагогом-організатором Грушецькою_Л.П. створили у фойє гімназії фотостенд «Поле пам’яті», на якому розмістили фотоматеріали про членів родин учнів - учасників Другої світової війни, а соціальний педагог Сопронюк_С.Є. організувала для учнів майстер-клас «Маки пам’яті».