«Хочеш бути сильним – будь здоровим та спортивним!»

Нещодавно відбувся флешмоб «Рух заради здоров’я!».

У заході взяли участь учні 5-11 класів. Для наймолодших гімназистів флешмоб провели учасники УСК гімназії: Осійчук Олександра, Петровець Анастасія, Наконечна Іванна, Гальчук Інна та Зозуля Ірина. Учні продемонстрували вправність у виконанні фізичних вправ та зарядили усіх позитивними емоціями.

Для старших учнів гімназії майстер-клас провів відомий у місті фітнес-тренер та фотограф Микола Дронов, який презентував власну програму здорового способу життя. Учні гімназії мали можливість поспілкуватися, потренуватися та позмагатися у фізичній вправності разом із гостем. І вже на завершенні заходу стало зрозуміло, що потрібно ще довго тренуватися аби демонструвати чудову витривалість та режим «заряду» на весь час заняття. Гімназисти мали можливість навіть зробити селфі з тренером, висловили йому щиру подяку та запросили на подальші заходи. Всі учасники заходу були заряджені неймовірною енергією та наповненні жагою сили на подальші уроки.

Захід сприяв підвищенню розвитку занять фізичною культурою, пропаганді здорового способу життя серед учнівської молоді.