Фільми за книгами — це захоплюючі історії, що вийшли з-під пера талановитих письменників, чиї твори спочатку спричинили фурор у світі літератури і лише потім знайшли своє місце у кінематографі. У нашій добірці фільмів, знятих за книгами, ви знайдете багато цікавих сюжетів, які, можливо, самі колись читали.
Український народ споконвіку славиться поетичною творчістю.
Війна в Україні спонукає багатьох українців передавати свій біль від втрат і розлук, віру і любов до Батьківщини римованими рядками. Вірші наших земляків Любові Пшеничної, Сергія Рачинця, щемливі та глибокі, назавжди закарбуються в пам’яті і не дозволять забути про страшну і жорстоку війну.
Україна – земля славного незабутнього минулого, якою можна пишатися. На цій землі упродовж віків формувалася нація з гордим ім’ям – українці, які боронили свою територію від ворожих зазіхань. Звідусіль йшли на родючу українську землю численні завойовники, щоб стати володарями щедрої землі. Проте всі їхні спроби виявлялися марними. Не міг допустити волелюбний народ, щоб його країна ставала перед кимось на коліна, була годувальницею нахабних поневолювачів.
В рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «В нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!», у бібліотеці ліцею оформлена книжкова виставка «Моя країна – єдина Україна». Представлені на виставці книги розповідають про нелегку історію українських земель та людей, які на них проживають, про славетних українців, у долях яких – наша слава і непроста історія.
Історія рідного краю є частинкою історії нашої України. Дні епох міста Дубна закарбовані у експонатах Державного історико-культурного заповідника, на полотнах митців, у історичних книгах.
У бібліотеці ліцею оформлено книжкову виставку «Мій рідний край, моя земля, де маю щастя жити і творити», де представлено книги літописців, археологів, істориків, митців, фотоаматорів, які відтворили мінливість нашої минувшини, волелюбність мешканців нашого краю, їхню звитяжну боротьбу за справедливість і свободу.
Завітайте у бібліотеку ліцею – ви будете приємно здивовані великим вибором книг про рідний край!
У бібліотеку гімназії надійшли навчальні посібники серії «Шкільна бібліотека» для учнів 7-х класів.
Книги розширюють матеріал підручників, допомагають учням самостійно здобути та засвоїти нову інформацію.
Цікаві факти, дискусії, досліди, спостереження, запитання, роздуми, тести і завдання, вміщені у посібниках, відповідають віковим особливостям учнів 7 класів, розвивають пізнавальний інтерес до пошуку нових знань, відкривають нові обрії пізнання і збагачення їх світогляду.
СПИСОК
творів з української літератури
для ЗНО 2021
У списку твори, обов’язкові для текстуального опрацювання у 5-11 класах
Дорогі друзі! Книжки, які ми рекомендуємо для вас — зовсім не підручники! Їх не треба читати від початку й до кінця, не треба вчити напам’ять чи виконувати все, що написано. Читайте, розглядайте, досліджуйте лише те, що вам цікаво!
Еще статьи...
- 2 квітня - Міжнародний день дитячої книги
- День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів
- Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини
- Книги ювіляри 2018 року. Світова література
- Книги-ювіляри 2018 року. Українська література
- Книги-ювіляри 2018 року
- Читаємо українською мовою
- Сучасна українська література для дітей
- Електронні версії підручників для 9 класу
- Книги, як і люди