Кожен українець - ВОЇН на своєму фронті. Наш фронт - інформаційний.
Калій йодид корисний лише в окремих ситуаціях в конкретних дозах і для певних груп людей. Тож приймати його «про всяк випадок» – не можна! Він може зашкодити здоров’ю.
Під час евакуаційних заходів, пересування у натовпі, у разі дій після звучання сигналу повітряної тривоги значно підвищується ризик загубити якогось члена родини, особливо це стосується дітей. Товариство Червоного Хреста України підготувало корисні поради щодо поведінки у надзвичайній ситуації.
І в суспільстві, і в закладах освіти, і навколо них трапляються надзвичайні ситуації. Саме від умінь та навичок учасників освітнього процесу залежить їхнє життя та здоров’я, а також тих людей, котрі в цей час знаходяться поруч. Служба освітнього омбудсмена підготувала роз’яснення щодо правил поведінки у різних надзвичайних ситуаціях.
Міністерство освіти пропонує вчителям і батькам скористатися матеріалами для підвищення рівня обізнаності щодо правил поведінки дітей у мережі, розміщеними на сайті МОН у розділі «Безпека дітей в інтернеті».
Еще статьи...
- Пам’ятка на час зимових канікул
- Пожежна безпека на новорічні свята
- Інформаційні відеоролики про запобігання поширенню захворювання COVID-19
- Правила поведінки на воді, біля водоймищ
- Стережись — у небі "огненний змій"
- Бережіться від перегрівання
- Запитання і рекомендації щодо коронавірусу
- Як вберегтися від коронавірусу