Layout

Cpanel

Пам’ятка на час зимових канікул

Правила протипожежної безпеки. 

Правила поведінки на водоймах, вкритих кригою.

Обережно: бурульки! 

Правила поведінки під час ожеледиці. 

Переохолодження та обмороження.

Детальніше

Поради щодо профілактики грипу та його ускладнень

Грип — це одна з найпоширеніших вірусних інфекцій у світі. Його поява фіксується на всіх континентах, а люди хворіють, незалежно від віку і статі.

Детальніше

Будьте обережні з піротехнікою!

Святкування Нового року не проходить без традиційної ялинки, феєрверків, бенгальських вогнів, петард. Сила-силенна усіляких піротехнічних іграшок закуповується ще задовго до настання свята. І впродовж новорічних свят, і протягом зимових канікул, і ще довго потому галасливі юрби дітей безупинно кружляють вулицями з піротехнічними забавками в руках.

Детальніше

Правила поведінки при пожежі

Треба завжди пам'ятати, 

що необережне поводження з вогнем
1 пожежа  може призвести до найбільшої серед бід –          101                            ПОЖЕЖІ !
                                          ЗАПАМ'ЯТАЙ:

Якщо у квартирі або будинку почалася пожежа, найголовніше - не панікувати! Необхідно негайно повідомити про це пожежну частину: телефонуй за номером 101 – чітко і ясно назви адресу і місце виникнення пожежі. Повідом сусідів.

Детальніше

Формула здоров’я

Як зберегти своє здоров’я, працюючи за комп’ютером
Пам’ятка для учнів 5-9 класів

Приблизно так говорять деякі учні, коли заводиш розмову про шкідливий вплив комп'ютера на здоров'я людини. 
   Більшість дітей вже звикли, що комп'ютер займає одне з найголовніших місць у їхньому житті. 
   Але чи все гаразд у цьому ланцюжку - ЛЮДИНА-КОМП’ЮТЕР? Наскільки пов'язані між собою здоров'я та комп'ютер? 

Детальніше

Як безпечно користуватися пічним опаленням та електричними обігрівачами

ПАМ’ЯТАЙТЕ: Дотримання нескладних правил допоможе вам уникнути біди!

Детальніше

Основні правила поведінки під час збору грибів

Гриби людина споживає у їжу з давніх часів. До їстівних відносяться бiлi гриби, красноголовці, маслюки, опеньки, грузді та iн. На жаль, не всі знають, які гриби можна їсти, а які – нi. Отруєння грибами виникають при вживанні не тільки неїстівних, але й їстівних грибів при неправильній їх обробці та консервуванні. Отруєння грибами досить часто закінчуються летальними випадками.

Детальніше

Безпека руху на велосипеді та мопеді

ВЕЛОСЕПЕДКожній дитині хочеться мати власний автомобіль. Така можливість у тебе з’являється вже у ранньому дитинстві, коли батьки купують тобі триколісний велосипед. Коли ти підростаєш, батьки замінюють його на двоколісний. На цьому велосипеді тебе вже не можуть наздогнати дорослі, і ти почуваєш себе вільним. І ось ти вже зовсім дорослий, тобі виповнилось 16 років, і у тебе з’являється велосипед з мотором, який називається мопедом. На ньому ти вже їздиш по дорозі поруч з автомобілями, а іноді навіть можеш їх обігнати.

Детальніше

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар України

Цікава інформація

Блоги вчителів