Layout

Cpanel

2 квітня - Міжнародний день дитячої книги

   Вітаємо юних книголюбів зі святом!

    Бажаємо, щоб ваші книжкові полиці поповнювалися цікавими книгами, а читання приносило задоволення та приємні враження!


 

День пам'яті воїнів-інтернаціоналістів

   15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

   30 років тому, 15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану. Захищати революцію у "братській" країні 1979 року були направлені понад 150 тисяч українців.

Детальніше

Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини

   У рамках Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек, який проходить під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини», у фойє гімназії оформлено книжкову вітрину, яка презентує книги, що сприятимуть творчому розвитку здобувачів освіти.

Детальніше

Сучасна українська література для дітей

   Сучасна українська література для дітей та підлітків створила безліч цікавих і важливих персонажів. Читайте про героїв та героїнь дитячої літератури, які стали вірними друзями читачів.

   Вони абсолютно різні – хлопці й дівчата, силачі, чарівники, розумники і дотепники! Усі стали улюбленими й упізнаваними серед сучасних дітлахів – українські супермени, робінгуди й добрі чудовиська, які нічим не поступаються всесвітньовідомим літературним провідникам у світ дива, звитяг і дружби.

Детальніше про книги

Електронні версії підручників для 9 класу

   Видавництва, що цього року друкують шкільні підручники для учнів 9-х класів почали надавати Міністерству освіти і науки електронні версії підручників для розміщення у вільному доступі.

   Більшість електронних версій шкільних підручників для цьогорічних дев'ятикласників вже оприлюднена Інститутом модернізації змісту освіти.

Детальніше на Osvita.ua

Книги, як і люди

   До Вашої уваги підбірка найвідоміших українських книг – ювілярів 2017 року.

Детальныше

Про Міжнародний день книгодарування

    Міжнародний день дарування книг - дуже цікава і добровільна ініціатива, спрямована на підвищення інтересу і доступу дітей до книг. Ця акція спонукає людей по всьому світу дарувати 14 лютого книгу дитині, бібліотеці, благодійній організації, для дітей із малозабезпечених сімей.

   Приєднуйтесь до Міжнародного дня книгодарування!

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар України

Цікава інформація

Блоги вчителів