Layout

Cpanel

Сьогодні історії знавці, а взавтра – її творці!

   Під таким гаслом пройшов тиждень історії у гімназії, мета якого, розвиток творчих здібностей, формування в учнів естетичного смаку та інтересу до вивчення навчальних предметів.

   З цієї нагоди у фойє гімназії було оформлено експозицію «Чарівна і магічна цифра «7» і запропоновано очно-заочну мандрівку до семи чудес світу, України і Дубна (вчителі Ясюк Л.В., Боярська Л.П.). Для виставки-конкурсу «Український віночок – символ України» учні 6-9 класів виготовили віночки з підручних матеріалів (вчителі Ясюк Л.В.,  Боярська Л.П.,  Михалевич Л.О.).  Учнями 5-9 класів було створено арт-виставку «Перлини нашої творчості» (вчителі Ясюк Л.В., Боярська Л.П., Михалевич Л.О.). Між 5 класами проведено вікторину «Знавці історії» (вчитель Михалевич Л.О.). Серед десятикласників організовано інтелектуальну гру «Відомі українці на грошових купюрах» (вчитель Ясюк Л.В.). Участь у цій грі допомогла учням усвідомити себе українцями та поглибити свої знання з української культури.

   З метою популяризації українських традицій, життя і діяльності Великих українців до проведення тижня історії долучилися й учителі гімназії.

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів