Layout

Cpanel

Старт реєстрації на сертифікацію уже скоро!

   Учителів початкових класів, української мови і літератури, математики, які забезпечують реалізацію нового Державного стандарту на першому циклі базової загальної середньої освіти, а також учителів навчальних предметів громадянської/історичної освітньої галузі та освітньої галузі «Суспільствознавство» запрошуємо пройти сертифікацію у 2024 році.
   Участь у сертифікації педагогічних працівників є винятково добровільною. Успішне проходження сертифікації дозволяє отримувати до 20% надбавки до заробітної плати та може бути зараховане як чергова (позачергова) атестація. Сертифікат є дійсним протягом 3-х років.
   Основний етап реєстрації для проходження сертифікації триватиме з 15 до 25 січня 2024 року.
   Радимо не відкладати реєстрацію на потім, оскільки Міністерство освіти і науки України встановило граничну кількість учителів, які можуть пройти сертифікацію у 2024
році у Рівненській області – 63 вчителя початкових класів, 45 – математики, 47 – української мови і літератури, 24 – історичної, громадянської галузі.
   Увага! Якщо буде сформовано граничну кількість бланків реєстраційних карток-заяв згідно із квотою учасників сертифікації, установленою МОН, то реєстрація буде припинена достроково.
   Просимо вчителів, які володіють методиками компетентнісного навчання і новими освітніми технологіями, прагнуть їх поширити, ознайомитися з необхідними документами та реєструватися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти - http://testportal.gov.ua.
   Ми віримо, що в наших закладах освіти вчителів (агентів змін) стає усе більше.
   Поспішайте, колеги!
Прапор україни

Актуально

Цікава інформація

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання