Layout

Cpanel

Реалізуємо навчальний проєкт

   24 січня за ініціативи психолога Комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Дубенської міської ради Галини МАРКОВИЧ на базі Дубенського ліцею №8 розпочав роботу навчальний проєкт для фахівців психологічної служби «Соціально-психологічні технології у створенні безпечного освітнього середовища в сучасному закладі освіти».

   Практичний психолог ліцею Ірина КУНДЕУС та соціальний педагог Ірина СМОЛЯР поширювали досвід проєкту «Про.Спільноти: безпечне та сприятливе середовище для навчання дітей», що реалізується громадською організацією «Центр інноваційної освіти «Про.Світ» за підтримки «U-LEAD з Європою», в якому вони брали участь на базі Рівненського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

   Під час першого заняття проєкту розглядались важливі питання створення безпечного та сприятливого середовища, орієнтованого на потреби дітей і громади.

   Тренінгова форма роботи забезпечила позитивне, емоційно тепле та конструктивне спілкування. Отриманий теоретичний і практичний досвід буде використаний фахівцями психологічної служби в своїх закладах освіти.

Прапор україни

Актуально

Цікава інформація

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання