Layout

Cpanel

Підведено підсумки XVII обласного конкурсу-ярмарку педагогічної творчості

З метою пропаганди кращих здобутків, інноваційних напрацювань педагогічних працівників і поширення їх творчих досягнень, пошуку ефективних шляхів удосконалення освітнього процесу, вироблення стратегій і шляхів розвитку освіти Рівненщини впродовж січня-березня 2020 року проведено XVII обласний конкурс-ярмарок педагогічної творчості.

Учасниками цього заходу були і наші вчителі Драган І.В. та Галянтовська О.Б., творчі здобутки яких було високо оцінено на міському етапі конкурсу. Щоденні практичні напрацювання у виховній діяльності закладу Драган І.В. узагальнила у методичному посібнику «Використання інноваційних виховних технологій у системі роботи закладу освіти», а власний досвід з питань застосування ефективних форм проведення уроків іноземної мови Галянтовська О.Б. висвітлила у методичному збірнику «Спільне викладання як ефективна форма проведення уроку англійської мови».

За підсумками обласного етапу конкурсу методичний посібник Галянтовської О.Б. здобув ІІІ місце у номінації «Іноземна мова».

Надіємось, що інноваційні напрацювання наших колег стануть практичним порадником для педагогів Рівненщини.

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів