Layout

Cpanel

Перші кроки педагогічної майстерності

   Перше місце роботи… Можливо відчувається невпевненість, дискомфорт. Усе нове: соціальна роль, нові стосунки з людьми. Нова особистісна ситуація – відповідальність за якість своєї роботи, результат, якого чекають вчителі, батьки, діти. Саме так у цьому навчальному році проходив процес адаптації молодих учителів ліцею до освітньої діяльності.

 

   Першу сходинку педагогічного становлення подолано успішно! Про це свідчать відкриті уроки молодих колег, які відбулися в рамках методичного тижня молодого спеціаліста (01.05 – 12.05.2023 р.). Сучасні форми та методи роботи на уроці іноземної мови у 6 класі демонструвала вчитель англійської мови Тіяра К.І., у віртуальну подорож акваторією Індійського океану семикласників запросила вчитель географії Гуменюк Г.І., таємниці комп’ютерного простору розкривала перед восьмикласниками вчитель інформатики Велічко С.О., а на уроці фізичної культури учні 6 класу разом з учителем Костюк М.В. навчалися формувати правильну поставу за допомогою вправ з йоги та стретчингу.

   Аналіз відкритих уроків свідчить про вміння молодих колег спрямовувати заняття на формування і розвиток ключових компетентностей, суспільних цінностей учнів, співпрацювати з дітьми на засадах партнерства, ставити мету і досягати її реалізації.

Прапор україни

Актуально

Цікава інформація

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання