Layout

Cpanel

Останній дзвінок сповістив про закінчення навчального року

   2020-2021 навчальний рік був незвичайним, несхожим на інші. Саме цього року ми дізналися, що таке карантин і локдаун, очне навчання та дистанційка. Учні, батьки та вчителі хвилювалися, як і коли закінчиться навчання, чи буде ЗНО і ДПА, яким буде свято останнього дзвоника і чи буде воно взагалі.

   Тож і завершився цей рік у незвичному форматі: 3 червня 2021 року у 6, 7, 8 та 10 класах гімназії відбулися класні посиденьки, на яких гімназисти підвели підсумки навчального року та ділилися планами на літні канікули. А учні 5, 9 та 11 класів були запрошені на свято завершення навчального року, яке відбулося на подвір’ї закладу.

   Програма свята була короткою, проте яскравою та емоційно насиченою. Кожен клас підготував свій оригінальний вхід на лінійку. Особливо відзначилися учні 5 класів, які разом із повітряними кульками «відпустили» у вільний політ 2020-2021 навчальний рік із усіма його негараздами.

   Приємним сюрпризом для випускників став виступ учнів 5 та 9 класів, які підготували драйвовий реп про шкільне життя.

   Кульмінацією та окрасою свята став чуттєвий вальс випускників на мелодію пісні Квітки Цісик «Де ти тепер». А хореографічний колектив «Веснянка» презентував яскравий флешмоб «Школа».

   Тож цьогорічне свято останнього дзвоника подарувало усім учасникам багато гарних спогадів та емоцій.


Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів