Layout

Cpanel

Математика – це не лише точність, а й творчість

   У жовтні в гімназії відбувся тиждень математики та інформатики, метою якого було підвищити інтерес до предмету, створити умови для формування математичної та інформаційно-комунікаційної компетентностей учнів. В ході тижня гімназисти взяли участь у різноманітних конкурсах: на кращу математичну казку, малюнок, математичний кросворд, ребус.

   Серед учнів 7-8 класів у конкурсі на кращий кросворд перемогу здобув учень 7-Б класу Грабар Денис. Варто відзначити креативний підхід щодо оформлення і презентації робіт, частина яких була створена за допомогою інформаційних технологій і розміщена на порталі інтерактивної дошкільної та шкільної електронної освіти LearningApps.

   Із 40 шестикласників, які взяли участь у конкурсі малюнків «Математика малює», перемогла учениця 6-А класу Сірман Іларія. У конкурсі математичних ребусів відзначено Герсимчук Анастасію (7-В клас). Серед учасників конкурсу «Дубенщина в задачах» кращою визнано Саюк Юліану (11-Б клас). Учениця    5-А класу Боявець Дарина здобула перемогу у конкурсі на кращу казку «Чарівниця математика».

   436 гімназистів долучилися до проведення онлайн олімпіади з інформатики «Осінь – 2020» на освітній платформі «На урок», підсумки якої будуть підведені у кінці листопада.

   Отож чекаємо на нових переможців!

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів