Layout

Cpanel

З Днем вишиванки, Україно!

   "Код нації" – так називають українську вишиванку. І це не просто красиві слова. Для кожного українця вишиванка - не тільки традиційний національний одяг, але й символ української ідентичності.Українські вишиванки підкорюють світ, заворожуючи людей своєю самобутністю та глибоким змістом вишивки.

   Щорічно у третій четвер травня відзначається Всесвітній день вишиванки. Свято досить молоде. Його відзначення розпочалося у 2006 році з ідеї студентів Чернівецького національного університету імені Ю.Федьковича, які запропонували одногрупникам та всім студентам обрати один день і відзначати його щороку як День вишиванки. В наступні кілька років свято розрослося до Всеукраїнського рівня, а далі до нього почали долучатися представники української діаспори та прихильники України в усьому світі.

   Учні та педагоги гімназії теж завжди охоче долучаються до відзначення Дня вишиванки. Зазвичай цього дня заклад розквітає від розмаїття візерунків, кольорів та стилів вишивки, кожен має можливість продемонструвати красу своєї вишиванки (а дехто - і її багатовікову родинну історію), проводяться флешмоби, конкурси, виставки.

   Цьогоріч, за умов карантину, розмаїття вишиванок заповнить інстаграм простір закладу. На сторінках соціальних мереж гімназії сьогодні відбудеться акція під хештегом #моя_вишиванка та #гімназія_у_вишиванці, де кожен гімназист і педагог зможе показати красу своєї вишиванки. А вчителі закладу організували власний фотофлешмоб #я_ люблю_вишиванку

             Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів