Layout

Cpanel

Зі святом Останнього дзвоника!

Дорогі учні, шановні вчителі, батьки!

   Вітаю вас із святом Останнього дзвоника, що символізує завершення навчального року. Попереду щаслива пора літніх канікул. Тож бажаю добре і змістовно відпочити, набратися незабутніх вражень та сил перед початком нового етапу навчання.

   Хвилюючі почуття переповнюють сьогодні випускників, для яких навчальний рік був надзвичайно важливим, вирішальним і разом з тим незвичним і відповідальним.

   Дорогі випускники!

   Здається, зовсім недавно ви переступили поріг гімназії як п’ятикласники. Старанно навчалися, засвоювали закони природи, відкривали для себе скарби рідної мови.

   Сьогоднішній день – це початок вашої дороги у нове, незвідане доросле життя, в якому щодня доведеться робити самостійний важливий вибір.

   Бажаю вам успішно скласти державну підсумкову атестацію та зовнішнє незалежне оцінювання.

   Будьте успішними, гідними і наполегливими у реалізації всіх своїх життєвих планів і задумів. У цьому вам допоможуть віддана любов і благословення батьків, мудрі настанови вчителів. Любіть Україну, любіть рідну землю. Впевнено крокуйте до своєї мети! Хай супутником вашого життя буде щастя!

   Мої вітання і подяка вам, шановні вчителі! Ви подарували нашим учням не лише міцні знання, але й тепло своїх сердець, частинку власної душі, навчили їх любити свій рідний край, поважати й цінувати батьків, сміливо крокувати у незвідане майбутнє. Дякую вам за невпинний творчий пошук та педагогічну мудрість. Щиро зичу, аби вогонь творчості та любові до власної професії ніколи не полишав ваших сердець, а всі задуми й справи повнились світлом та добром.

   Щирі слова подяки вам, шановні батьки, за мудрість, розуміння і чуйність.

   Нехай сьогодні останній дзвінок пролунає в кожному серці радісним настроєм та вірою у завтрашній день!

   Зі святом! Міцного здоров’я, добра, миру!

 

Директор гімназії Людмила Комолова

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів