Layout

Cpanel

Зустріч з письменником

   23 березня учні 5-Б класу з класним керівником Петрук Г.М. та завідувачем бібліотекою гімназії Онищук М.М. побували у міській дитячій бібліотеці на творчій зустрічі з дубенським митцем Миколою Тимчаком.

   Миколу Михайловича знають як поета, прозаїка, скульптора, художника, іконописця та різьбяра, автора та виконавця пісень. Він є лауреатом літературно-мистецьких премій імені Миколи Островського, Віктора Поліщука, Авеніра Коломийця, Грицька Чубая. Сучасникам М.Тимчака добре відомі його поетичні збірки «Співаниця», «Сніги», «Посвіт любові», книги «Крила на вітрі», «Дарунок від Миколая», «Визволи нас від лукавого», написані митцем ікони у Дубенському Свято-Миколаївському монастирі.

   То ж юним дубенчанам було дуже цікаво спілкуватися із відомим земляком. Діти слухали поезію у виконанні Миколи Михайловича, спогади поета про його дитинство, юність, початок творчого шляху. Також вони познайомились із літературним доробком митця, переглянули відео про його багатогранну творчість, брали автографи та робили світлини з автором.

   Метою заходу було не тільки знайомство дітей з творчістю поета, а й залучення їх до читання на яскравому прикладі життя М.Тимчака, в долі якого книга зіграла визначну роль.

   Зустріч з митцем залишила в дитячих серцях тепло і естетичну насолоду від спілкування.


Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів