Layout

Cpanel

Про відновлення освітнього процесу

З 14 березня 2022 року, у зв’язку із закінченням канікул, Дубенський ліцей №8 продовжить освітній процес із використанням технологій дистанційного навчання (за можливості).

Запрошуємо на навчання дітей, які вимушено покинули своє місце перебування у зв’язку з агресією росії. З метою охоплення їх навчанням просимо звертатися у заклад.

Для дотримання інформаційної гігієни, недопущення денацифікації, доступу до навчальних занять сторонніх осіб, запобігання інформаційних диверсій та у зв’язку з публічністю сайту ліцею дані про посилання на урок на платформах Google Meet, Zoom, Google Classroom та інших, як і раніше, учні 5-11 класів отримуватимуть від учителів-предметників або класних керівників (відпрацьованими способами).

Уроки, відповідно до розкладу, тривають по 45 хвилин, але плануються і проводяться з дотриманням санітарних норм і без перевищення встановленого часу під час роботи з комп’ютером. Для учнів 5-7 кл. не більше 20 хв., для учнів 8-9 – 20-25 хв., для учнів 10-11 кл. на першій годині занять до 30 хв., на другій годині занять – 20 хв. При здвоєних навчальних заняттях для учнів 10-11 кл. – не більше 25-30 хв. на першому навчальному занятті та не більше 15-20 хв. на другому навчальному занятті. Решта часу відводиться на самостійне опрацювання, виконання отриманих завдань.

З метою скорочення тривалості робочого дня та у зв’язку з віддаленим навчанням зменшено хвилини перерв.

Розклад дзвінків (початок і закінчення уроків):

  1. 8.30 - 9.15 (05)
  2. 9.20 - 10.05 (05)
  3. 10.10 - 10.55 (10)
  4. 11.05 - 11.50 (05)
  5. 11.55 - 12.40 (05)
  6. 12.45 - 13.30 (05)
  7. 13.35 - 14.20

Крім того, рекомендуємо для використання ресурс єдиної освітньої платформи Всеукраїнська школа онлайн. А також:

 

????освітня ініціатива для учнів початкової та середньої школи України: від школи Базис разом з Viber-спільнотою Школа.інфо

????онлайн-навчання для всіх дітей України, які можуть доєднатися до занять в Zооm: від Академії Сучасної Освіти А+.

????дистанційна школа 5-11 класи: від JAMM School

????доступ до річних матеріалів 1-11 класів безкоштовно: від дистанційної школи «Центр освіти «Оптіма». Потрібно зареєструватися, вказати свою електронну пошту, і на неї приходить посилання та пароль для входу.

????участь в живих уроках, навчальні матеріали за весь рік, додаткові активності для діток від ThinkGlobal.

????екстернат-платформа ALTERRA ONLINE EXTERNAT дає доступ до матеріалів та тестів.

????безкоштовні щоденні зустрічі онлайн з дітьми від 6 років: танці, ігри, англійська, перегляд фільмів та інше. Розклад оновлюється кожного дня на сторінці і Telegram-каналі @OkStudy127

????безкоштовна серія онлайн майстер-класів і тематичних зустрічей для дітей 7-14 років: безпека в інтернеті, створення та перші кроки для заробітку на NFT, розробка ігор за допомогою Construct.

????безкоштовна реєстрація на онлайн уроки і регулярні щоденні зустрічі дітей з психологом від наукового ліцею Клима Чурюмова.

????вільний доступ до повного пакету "Слухач" (1-11 класи) для самонавчання – повна шкільна програма від Центру Дистанційної Освіти "Джерело".

????уроки в запису та онлайн. Тут можна зареєструватися, а тут знайти уроки українською, англійською та російською мовами. Проєкт School Navigator.

????пізнавальні онлайн-зустрічі від ГО "Смарт Освіта" для дітей та підлітків. Щодня оновлений розклад. Заповніть анкету, щоб приєднатися.


Прапор україни
Дубенський ліцей №8 оголошує набір учнів до 5 класу на 2022-2023 н.р. Детальніше:

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів