Layout

Cpanel

Горіти, не згораючи

  

   30 жовтня в гімназії відбувся семінар-тренінг для класних керівників 5-11 класів по запобіганню емоційного вигорання педагогів.

 

    Тема тренінгу стала актуальною для учасників, адже  класним керівникам, на відміну від вчителя-предметника, доводиться в рази більше комунікувати з усіма учасниками освітнього процесу, вирішуючи питання  життєдіяльності класу, різноманітні ситуації, що виникають у ході роботи, а інколи й бути на зв’язку з учнями та батьками 24/7. Таке систематичне емоційне навантаження в поєднанні з сучасним ритмом життя, особливостями характеру і темпераменту  людини часто призводить до так званого «емоційного вигорання».  

   То ж організатори семінару-тренінгу мали на меті ознайомити педагогів із інформацією про СЕВ (синдром емоційного вигорання) та основами його профілактики.

   Упродовж заняття вчителі  працювали з теоретичним матеріалом та проводили самодіагностику з теми, визначали фактори, які сприяють синдрому вигорання, та джерела поповнення емоцій. Завершився тренінг сеансом арттерапії - малювання кавою. 

   Підсумком заняття стала «міні галерея кавових малюнків» та ідея створення мотивуючих картинок/ куточків  в учительській гімназії.

 


 


Прапор україни
Прийом учнів до 5-х та 10-х класів на 2020-2021 н.р. Детальніше:

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів