Layout

Cpanel

Акція до Дня Соборності

   22 січня 2020 року в гімназії відбулася акція «Сила та велич України – у її соборності», присвячена 101-й річниці підписання Акту Злуки між УНР та ЗУНР.

   У рамках акції класні керівники 5-11 класів провели єдину годину національної єдності, під час якої гімназисти опрацювали інформацію про історичну ситуацію в Україні напередодні підписання Акту Злуки, про перебіг подій 22 січня 1919 року, обговорювали історичне значення Дня Соборності та актуальність його сьогодні. Також діти переглядали фрагменти тематичних документальних фільмів, створювали стіннівку «Україна - єдина», ділились своїми знаннями про Україну, про окремі її регіони, складали подяку та зізнання у любові рідній землі, вшановували пам’ять загиблих за незалежність держави. Крім того, усі класи створювали символічний ланцюжок єдності, кожна ланка якого містила побажання Україні від дітей.

   Підсумком акції стало створення карти України «Наша сила – в єдності» із пазлів, які відображають природні, історичні, культурні пам’ятки кожного із регіонів нашої держави, та стіна правди «101 комплімент Україні».

 


Прапор україни
Прийом учнів до 5-х та 10-х класів на 2020-2021 н.р. Детальніше:

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів