Layout

Cpanel

«Стежками Каменяра» - з перемогою!

У грудні 2019 року було проведено Всеукраїнський мистецький конкурс "Стежками Каменяра". 23 квітня 2020 року організатори оприлюднили результати.

   Цьогоріч на конкурс надійшло 1425 учнівських робіт у чотирьох номінаціях і двох вікових категоріях: 6-11років, 12-16 років. У змаганні взяли участь учні з усіх областей України. 

 

  Конкурс показав дуже високий інтелектуальний і професійний рівень учасників.

  У кожній з номінацій працювало по 6 фахових членів журі – відомі театральні діячі, письменники, художники, мистецтвознавці, професори та викладачі ЗВО, музейники та франкознавці з України та з-за кордону. За рейтингом балів було визначено по три переможці у номінації «Поезія», «Проза», «Драматургія» і «Краща ілюстрація до твору І. Франка» та у двох вікових категоріях відповідно.

  У номінації "Драматургія", у віковій категорії 12-16 років найбільшу кількість балів дістала робота Анни Повх, учениці 11-го класу Дубенської гімназії № 2 Рівненської області. Аня виборола І місце і очолила список переможців. Її п'єса "Ми шукаємо унікальність" високо поцінована організаторами конкурсу. Переможницю чекає диплом та подарунок.


Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів