Layout

Cpanel

Платформа МійКлас дозволяє оцінити учнів дистанційно

   Освітня платформа «МійКлас» надає можливість провести оцінювання навчальних досягнень школярів за європейською дистанційною технологією. Освітня система є прототипом освітньої платформи, що функціонує в Латвії.                                               Детальніше на Osvita.ua

Як оцінити учнів з фізкультури та праці

   Виставити учням підсумкові оцінки з фізкультури, трудового навчання та музики учителі можуть за результатами І семестру та з урахуванням оцінок, отриманих до 12 березня.

Детальніше на Osvita.ua

Дистанційне навчання у школах триватиме до 31 травня

   У зв’язку із продовженням загальнонаціонального карантину до 22 травня, навчальний рік у школах по всій країні завершиться дистанційно. Про це повідомляє прес-служба Міністерства освіти і науки.

Детальніше на Osvita.ua

Як провести оцінювання учнів, з якими немає зв’язку

   Якщо учень немає інших технологій для дистанційної освіти, то звичайний телефонний зв’язок може слугувати інструментом для взаємодії між учителем та учнем.

Детальніше на Osvita.ua

Як заповнити класний журнал

   У школах буде розроблений графік, за яким учителі після карантину зможуть заповнити класний журнал.  Про це розповіла в.о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Детальніше на Osvita.ua

Як провести дистанційне оцінювання учнів: рекомендації МОН

   У Міністерстві освіти і науки рекомендували школам провести підсумкове оцінювання навчальних досягнень учнів з використанням технологій дистанційного навчання.

Детальніше на Osvita.ua

Канікули

   Відповідно до структури 2019-2020 н.р. з 15 квітня по             21 квітня 2020 року - канікули.

Навчання під час карантину: як організувати дистанційну роботу

   Карантин всієї країни - невідомий і складний виклик для суспільства. Але освітній процес ніхто не скасовував, хоч діти й не збираються у класах кожного ранку. Правильно складений навчальний план допоможе подолати паніку, зайняти розум і руки корисною роботою, а дітям надасть досвіду самоорганізації та онлайн роботи.                                          Детальніше на Osnova.com.ua

Прапор україни
Прийом учнів до 5-х та 10-х класів на 2020-2021 н.р. Детальніше:

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів