Layout

Cpanel

ЗНО-2020 орієнтовно розпочнеться після 20 червня

   У Міністерстві освіти і науки повідомили про особливості проведення ЗНО в 2020 році. Про це, під час проведення онлайн конференції у Facebook, розповіла в.о. міністра освіти Любомира Мандзій.

Детальніше на Osvita.ua

Пробне ЗНО відбудеться у звичному форматі

   У зв’язку з продовженням всеукраїнського карантину до 24 квітня 2020 року проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання відтерміновується.

Детальніше на Osvita.ua

Дати проведення ЗНО і вступної кампанії будуть перенесені

   Проведення цьогорічного ЗНО та вступної кампанії буде перенесено на на більш пізні дати. Про це, коментуючи продовження карантинних заходів в Україні, повідомив заступник міністра освіти Єгор Стадний.

Детальніше на Osvita.ua

Пробне ЗНО відбудеться в іншому форматі

   Міністерство освіти і науки спільно з Українським центром оцінювання якості освіти змінять формат проведення пробного ЗНО в 2020 році. Про це повідомили у Міносвіти.

Детальніше на Osvita.ua

Безкоштовний подкаст до ЗНО з української літератури

   Сайт Освіта.ua разом із Артуром Пройдаковим, який є вчителем з української мови і літератури та одним із найкращих знавців української літератури, продовжують серію подкастів із підготовки до ЗНО.

Детальніше на Osvita.ua

ЗНО-2020. Що необхідно знати?

   У 2020 році державна підсумкова атестація в старшій школі, як і минулого року, відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідно, випускникам шкіл, незалежно від бажання продовжити навчання у закладах вищої освіти, необхідно буде складати шкільні іспити за технологією ЗНО. Пропонуємо учасникам тестування ознайомитись з найбільш актуальною інформацією щодо проведення тестування. 

Детальніше на Osvita.ua

Порядок реєстрації на ЗНО випускників 2020 року

   Цей порядок реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання має використовуватися особами, які у 2020 році складають державну підсумкову атестацію (ДПА) у формі зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).

Детальніше на Osvita.ua

Розпочалась реєстрація на ЗНО 2020

   03 лютого розпочалась реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

   Цього року учасники ЗНО мають можливість скласти тестування щонайбільше з чотирьох навчальних предметів. 

Детальніше на Osvita.ua

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО

   03 січня розпочалась реєстрація участі у пробному зовнішньому оцінюванні. Реєстрацію учасників здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше на Osvita.ua

За якими програмами укладаються тести ЗНО 2020 року

   Програми зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів затверджуються Міністерством освіти і науки не пізніше ніж за півтора року до проведення ЗНО.

Детальніше на Osvita.ua

ЗНО з історії України: візуальні об’єкти, які потрібно знати

   Освіта.ua пропонує учасникам зовнішнього оцінювання, які складатимуть тест з історії України перелік візуальних об'єктів, що можуть бути запропоновані укладачами тестів.

Детальніше на Osvita.ua

 

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар України

Цікава інформація

Блоги вчителів