Layout

Cpanel

У 2021 році діятимуть сертифікати ЗНО 2018–2021 років

   Сертифікати ЗНО з української мови і літератури 2018-2020 років можна буде використовувати для вступу на всі спеціальності.  Про це йдеться в Умовах прийому до закладів вищої освіти України у 2021 році, що затверджені Міністерством освіти і науки. 

Детальніше на Osvita.ua

ЗНО для вступу: фізика не обов’язкова, математика в пріоритеті

   Третій рік поспіль результат тесту ЗНО з фізики не є обов’язковим для вступу на жодну бакалаврську спеціальність у закладах вищої освіти. Математика залишається в пріоритеті.

Детальніше на Osvita.ua

Характеристики тестів ЗНО 2021 року

   Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. 

Детальніше на Osvita.ua

Особливості ЗНО-2021 з математики: роз’яснення УЦОЯО

   На допомогу майбутнім учасникам зовнішнього оцінювання Український центр оцінювання якості освіти провів кілька вебінарів щодо особливостей тесту зовнішнього незалежного оцінювання з математики 2021 року.

Детальніше на Osvita.ua

Готуйтеся до ЗНО з математики за тематичними добірками

   Учасники зовнішнього незалежного оцінювання відтепер матимуть змогу підготуватися до тестування з математики, скориставшись спеціальним розділом на сайті ЗНО-ОНЛАЙН, у якому завдання ЗНО з цього предмета розподілені за темами.

Детальніше на Osvita.ua

Твори з української літератури на ЗНО 2021 року

   Перелік творів з української літератури, що є обов'язковими для текстуального вивчення учасниками зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. Зазначений перелік визначений чинною програмою ЗНО з української мови та літератури.

Детальніше на Osvita.ua

Готуйтеся до ЗНО з української за тематичними добірками

   Учасники ЗНО відтепер мають змогу ефективно підготуватися до тестування з української мови (рівень стандарт) та української мови і літератури (поглиблений рівень), скориставшись спеціальним розділом на сайті ЗНО-ОНЛАЙН, у якому всі завдання ЗНО розподілені за темами.

Детальніше на Osvita.ua

Президент доручив повернути кошти за пробне ЗНО

   Президент Володимир Зеленський доручив безкоштовно провести пробне ЗНО у формі онлайн тестування. Сплачені кошти будуть компенсовані у повному обсязі.

Детальніше на Osvita.ua

Уряд заборонив проведення пробного ЗНО

   Кабінет Міністрів вніс зміни до постанови №392 «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та етапів послаблення протиепідемічних заходів, якою встановлено карантин з 22 травня до 22 червня 2020 року». 

Детальніше на Osvita.ua

УЦОЯО закликає не приходити на пункти пробного ЗНО

   Український центр оцінювання якості освіти закликав учасників пробного ЗНО не приходити на пункти тестування 15 і 17 червня. 

Детальніше на Osvita.ua

ЗНО з історії України: візуальні об’єкти, які потрібно знати

   Освіта.ua пропонує учасникам зовнішнього оцінювання, які складатимуть тест з історії України перелік візуальних об'єктів, що можуть бути запропоновані укладачами тестів.

Детальніше на Osvita.ua

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів