Layout

Cpanel

До ЗНО можна готуватися за новим правописом, – Мін’юст

   Випускники, які готуються до проходження ЗНО з української мови, можуть продовжувати вивчати новий Український правопис, що затверджений у 2019 році, та готуватися за ним до цьогорічного тестування.

Детальніше на Osvita.ua

ЗНО-2021: які предмети вибрати та як зареєструватись

   1 лютого розпочинається реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання. У 2021 році кожен учасник ЗНО може обрати для проходження тестування не більше п'яти навчальних предметів. Як правильно обрати предмети і зареєструватись для проходження тестування?                                                                              Детальніше на Osvita.ua

ЗНО-2021

   Відповідно до наказу реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 1 лютого до 5 березня 2021 року. Керівники закладів освіти зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження ДПА у формі ЗНО до 1 березня 2021 року.

Детальніше на testportal.gov.ua

Пробне ЗНО-2021: дати реєстрації та тестування

      Реєстрація для участі у пробному ЗНО-2021 триватиме протягом 05‒19 січня 2021 року. Зареєструватися можна буде на сайтах регіональних центрів оцінювання якості освіти.

Детальніше на testportal.gov.ua

Яку кількість предметів можна обирати для проходження ЗНО?

   У 2021 році кожен учасник зовнішнього оцінювання може обрати для проходження тестування не більше ніж п'ять навчальних предметів.

Детальніше на Osvita.ua

Що очікувати абітурієнтам у 2021

     1. Реєстрація на ЗНО - з 01 лютого до 05 березня 2021 р.
 основна сесія - з 21 травня до 15 червня 2021 р.
 додаткова сесія – з 29 червня до 16 липня 2021 р.

детальніше

У 2021 році діятимуть сертифікати ЗНО 2018–2021 років

   Сертифікати ЗНО з української мови і літератури 2018-2020 років можна буде використовувати для вступу на всі спеціальності.  Про це йдеться в Умовах прийому до закладів вищої освіти України у 2021 році, що затверджені Міністерством освіти і науки. 

Детальніше на Osvita.ua

ЗНО для вступу: фізика не обов’язкова, математика в пріоритеті

   Третій рік поспіль результат тесту ЗНО з фізики не є обов’язковим для вступу на жодну бакалаврську спеціальність у закладах вищої освіти. Математика залишається в пріоритеті.

Детальніше на Osvita.ua

Характеристики тестів ЗНО 2021 року

   Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року. 

Детальніше на Osvita.ua

Особливості ЗНО-2021 з математики: роз’яснення УЦОЯО

   На допомогу майбутнім учасникам зовнішнього оцінювання Український центр оцінювання якості освіти провів кілька вебінарів щодо особливостей тесту зовнішнього незалежного оцінювання з математики 2021 року.

Детальніше на Osvita.ua

Готуйтеся до ЗНО з математики за тематичними добірками

   Учасники зовнішнього незалежного оцінювання відтепер матимуть змогу підготуватися до тестування з математики, скориставшись спеціальним розділом на сайті ЗНО-ОНЛАЙН, у якому завдання ЗНО з цього предмета розподілені за темами.

Детальніше на Osvita.ua

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів