Layout

Cpanel

Оголошення

   Списки майбутніх п'ятикласників будуть оприлюдені після закінчення карантину, подачі оригіналів документів та видачі наказу про зарахування учнів до 5 класів.

Зарахування учнів до гімназії

  Зарахування учнів до гімназії відбувається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016. 
   У зв'язку з карантином для зарахування учнів до закладу додатково використано лист Міністерства освіти і науки України від 31.03.2020 року №1/9-182 "Щодо організованого завершення 2019-2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти".

   Для зарахування учнів до 5 класу Дубенської гімназії №2 заяви подаються з 30 квітня по 31 травня 2020 року.

   Подавати заяви для зарахування потрібно за встановленим зразком на електронну пошту гімназії This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

   Прийом оригіналів документів, необхідних для зарахування, - після припинення карантину.

   У разі, якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв не перевищує загальної кількості місць (90) у п’ятих класах закладу освіти, конкурсний відбір не проводиться. 

   У разі, якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв перевищує загальну кількість місць (90) у п’ятих класах, до 01 червня включно заклад оприлюднює оголошення про проведення конкурсного відбору, що організовується і проводиться відповідно до наказу МОН від 16.04.2018 №367. Конкурс має бути проведений і наказ про зарахування виданий до 15 червня включно.

   У зв'язку з карантином наказ про зарахування учнів буде виданий після закінчення карантину та прийому оригіналів документів.

   Для зарахування учнів до 10 класу Дубенської гімназії №2 заяви подаються з 15 травня по 15 червня.

   У період карантину заяви для зарахування потрібно подавати за встановленим зразком на електронну пошту гімназії  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.  

   Прийом оригіналів документів, необхідних для зарахування, - після припинення карантину.

   Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класах математичного профілю - 60, у класі профілю "Українська філологія" - 30. У такому випадку наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.

  У зв'язку з карантином наказ про зарахування учнів буде виданий після закінчення карантину та прийому оригіналів документів.

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Цікава інформація

Блоги вчителів