Layout

Cpanel

На сьогоднішній день Дубенський ліцей № 8 платних послуг не надає

Пропозиція оренди

Керівництво Дубенського ліцею №8 повідомляє, що Законом України «Про внесення змін до ст.80 Закону України «Про освіту» щодо забезпечення освітнього процесу належними умовами для праці та здобуття освіти» від 20.12.2018 року № 2661- VIII дозволено надання приміщень та територій закладів освіти в оренду, але лише для певних цілей: забезпечення освітніх потреб та обслуговування осіб, які навчаються в закладі.

З цією метою враховано:

по-перше, допускаючи на територію та в приміщення закладу освіти стороннього суб’єкта освітнього процесу заклад несе відповідальність за безпеку дітей під час навчального процесу. Сторонні особи можуть мати доступ на територію закладу лише у позаурочний час;

по-друге, розташування об’єкта на умовах оренди в закладі освіти має саме сприяти освітньому процесу й покращувати умови для навчання у закладі його відвідувачам, а не створювати якісь незручності;

по-третє, посадові особи (зокрема директор) закладу несуть відповідальність за збереження майна, яке може бути пошкоджено в разі допуску до ліцею сторонніх осіб.

Аби зробити обслуговування учнів якіснішим без порушень пункту 3.19 Державних санітарних правил та норм 5.5.2.008-01 «Влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» та відповідно до частини 4 статті 61 ЗУ «Про освіту», заклад зацікавлений у додаткових джерелах фінансування, зокрема, доходах від надання в оренду приміщень, споруд та обладнання. Відповідно до Статуту, Дубенський ліцей №8 є комунальною установою та, за погодженням з управлінням освіти Дубенської міської ради, розгляне пропозиції укладання договору оренди спортзалу та території спортивного майданчика зі штучним покриттям, який буде надаватися на платній основі в позанавчальний час та встановлювати відповідальність сторін за будь-які збитки. Договір може бути підписаний з будь-яким суб’єктом господарювання, фізичними або юридичними особами, якщо їхні інтереси не будуть перешкоджати освітньому процесу.

Відповідно до вищезазначених нормативних документів, заклад самостійно розпоряджатиметься прибутками від господарської та іншої, передбаченої чиним законодавством, діяльності.

Прапор україни

Актуально

Цікава інформація

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання