В рамках проведення національної інфоормаційно-просвітницької кампанії щодо запобігання грубим порушенням проти дітей та їх захисту, соціально-психологічна служба ліцею проводить роботу щодо поширення інформаційних матеріалів неурядової міжнародної громадської організації "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я (LHSI)". Пропонуємо для перегляду та використанні в роботі посібник для спеціалістів які працюють із дітьми "НАВЧАННЯ ПРОТИДІЇ СЕКСУАЛЬНОМУ ОНЛАЙН-НАСИЛЬСТВУ ЩОДО ДІВЧАТ-ПІДЛІТКІВ"
В Україні створили серію коротких анімаційних відеороликів для батьків і вчителів, де пояснюють, що таке стрес, як із ним боротися і як потурбуватися про себе, щоби стати надійною опорою для дитини. Розповідаємо, про що говорять у роликах
Для того, щоб підтримати, часто достатньо просто вислухати людину та бути поруч. Ось декілька порад як слухати для того, щоб підтримати:
Ефект річниці відчувається, як повторне переживання того, що було колись травмуючим. Ми знов і знов на всіх рівнях можемо програвати в пам’яті і відчувати те, що відбувалося. І саме зараз в ці дні у нас може бути багато нагадувань.
Практичні поради щодо проживання "синдрому річниці" виклала на своїй сторінці у Facebook психологоиня Світлана Ройз.
Дослідження британських учених виявили, що чим більше часу діти у віці 10 років проводять у соціальних мережах, тим більше погіршується їхнє психічне благополуччя в підлітковому віці від 10 до 15 років.
"Колошкільне практичне Дитинознавство військового часу" - методичка для батьків та вчителів. Психолог Світлана Ройз структурувала те, до чого нам – батькам, вчителям, директорам шкіл зараз потрібно бути готовими. При будь-якому форматі навчання. Вона створила просту методичку з непростої теми. Про те – що може зараз проявлятись і що ми можемо робити.
Більше статей...
- Як працювати з дітьми-переселенцями
- Формуємо толерантність до невизначеності
- Педагог має навчати!
- Адаптація десятикласників до навчання
- 14 нестандартних способів заспокоїти нерви
- Вихід із карантину: підготовка та адаптація
- Як підтримати дитину у період завершення навчального року: психологічна пам'ятка для педагогів та батьків
- Пережити карантин: 5 порад для вчителів
- Дихальні техніки для подолання хвилювання, тривоги, страху
- Корисні фізкультхвилинки для покращення мозкової діяльності