Яскраві діти України

З 03 по 06 жовтня у м.Рівне відбувся конкурс дитячої творчості «Яскраві діти України» і визначено представника Рівненщини на національному відборі престижного світового вокального конкурсу «Sanremo Junior».

Серед талановитих дітей з різних куточків нашої області м.Дубно представляв учень 9-В класу Владислав Корженевський разом із вчителем музики Прохно Тетяною В’ячеславівною. Блискучий виступ Влада оцінено членами журі у складі співака, народного артиста України Тараса Петриненка, українського поета Юрія Рибчинського, співака і композитора Руслана Квінта, української співачки ILLARIA і нагороджено почесним другим місцем у третій віковій категорії (13-14 років). Приз глядацьких симпатій дістався також Владу.

Вітаємо Владислава та Тетяну В’ячеславівну із перемогою! Попереду їх чекає концертна поїздка у м.Харків. Бажаємо захоплюючих вражень від мандрів країною Музики, щасливої життєвої та творчої долі!