"Яке прекрасне рідне слово! Воно - не світ, а всі світи." (В.Сосюра)

Традиційно щороку у листопаді проходить тиждень української мови та літератури, метою якого є виховання мовної культури, громадянської компетентності, створення умов для розвитку творчих здібностей та самореалізації учнів.

Предметний тиждень відбувався під час змішаного навчання, тому деякі заплановані заходи організовано в онлайн форматі.

Формуванню інформаційно-комунікаційної компетентності учнів сприяли інформаційні рубрики «З історії виникнення писемності», «Цікаві факти про українську мову». Дослідити історію становлення української мови, а також дізнатися про її особливості ліцеїсти мали можливість, взявши участь у фотоквесті «Мова – глибина тисячоліть» (5-А і 5-Г класи, учитель Лук’янчук Ю.О.), фотоквесті «Скарб, якому немає ціни» (9-А клас, учитель Целюх Т.Г.), онлайн квесті «Збережи наш скарб – рідну мову» (7-Б клас, учитель Ульянова Г.О.). Учні 11-В та 10-Б класів демонстрували творчі здібності та громадянську позицію в онлайн конкурсі агітаційних плакатів «Збережімо чистоту рідної мови», літературній хвилинці «Поетичний зорепад» (учитель Ковальчук В.О.). В багатий світ краси, своєрідності українського слова поринули ліцеїсти під час проведення мовного калейдоскопу «Єдиний скарб у тебе – рідна мова!» (7-Г клас, учитель Ковальчук В.В.), літературно-мовознавчого брейн-рингу «Світ українського слова» (6-А клас), фразеологічного фехтування (6-В клас, учитель Табачук В.В.). А у вікторині «Знавці мови» серед восьмикласників перемогу здобули Мазепа А. (8-Г клас), Грабар Д., Гладюк Ю. (8-Б клас) (учитель Момотюк С.І.), у конкурсі «Таїна слова» перемогу отримала Усович О. (7-В клас, учитель Додчук Н.С.).