Щедрий вівторок

Щедрий вівторок – це глобальний благодійний рух або Всесвітній день добрих справ.

Його головною метою є заохотити людей до будь-яких форм благодійності. У цей день можна допомагати як матеріально, так і в іншій формі (благодійні марафони, ярмарки, аукціони).

Цьогоріч пропонуємо усім охочим (учням, педагогам, батьківській громаді) долучитись до цього руху!

Яким чином це можна зробити?

1. Принести в ліцей канцтовари, іграшки, одяг, книги для дітей сиріт (ящики для збору цих речей розміщенні у фойє закладу з відповідним маркуванням).

2. Долучитись до благодійної ярмарки «Помічники святого Миколая», яка відбудеться у вівторок, 14 грудня (заявки на участь приймаємо 10-13 грудня в кабінеті педагога-організатора). Кошти, виручені з ярмарки, підуть на лікування важкохворих дітей нашого міста.

Давайте разом зробимо добру справу і подаруємо диво тим, хто найбільше його потребує!