Layout

Cpanel

Фелтинг – сучасна арт-терапевтична методика

   27 грудня для педагогів закладу проведено майстер-клас «Фелтингтерапія у розвитку творчого потенціалу сучасного педагога». Учитель технологій Світлана Сопронюк розповіла присутнім про валяння вовни – особливу техніку рукоділля, в процесі якої з вовни створюється малюнок на тканині, панно, іграшки, декоративні елементи, предмети одягу або аксесуари.

    Після ознайомлення з теорією про основні техніки валяння вовною вчителі творчо працювали над створенням власних виробів з вовни. Практичний психолог Ірина Кундеус зазначила, що фелтинг не тільки чудове творче заняття для дітей і дорослих, а й допомагає покращити свій емоційний стан та здоров’я. У процесі роботи масажуються пальці рук, які поєднані з певними внутрішніми органами й емоціями.

   На завершення учасники заходу за допомогою техніки «Усвідомлення щасливого стану» визначали свій настрій і власний символ щастя як ресурс для подальшої діяльності.

Прапор україни

Актуально

Цікава інформація

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання